Home

veverička Christchurch šípky nemecký pohár 2018 chodník ústredie štrbina

Nemecký pohár: Slovensko otvorilo skóre, ale napokon podľahlo olympijskému  tímu Ruska (aktualizované) - SITA.sk
Nemecký pohár: Slovensko otvorilo skóre, ale napokon podľahlo olympijskému tímu Ruska (aktualizované) - SITA.sk

ONLINE: Slovensko - Rusko (Nemecký pohár 2018) | SPORTNET

Project Site - HockeySlovakia - oficiálny web slovenského hokeja |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Project Site - HockeySlovakia - oficiálny web slovenského hokeja | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Hodnotenie Nemeckého pohára: Napriek tretej priečke sa vyskytlo niekoľko  pozitív | Športky.sk
Hodnotenie Nemeckého pohára: Napriek tretej priečke sa vyskytlo niekoľko pozitív | Športky.sk

Nemecký pohár: Nové dresy nepriniesli šťastie, Slovensko na úvod podľahlo  Švajčiarsku | Šport.sk
Nemecký pohár: Nové dresy nepriniesli šťastie, Slovensko na úvod podľahlo Švajčiarsku | Šport.sk

Slovensko : Švajčiarsko - ONLINE (Nemecký pohár 2018) | SPORTNET

Hockey Slovakia - 🏆 Nemecký pohár: GER – SVK Po prvej tretine je stav  zápasu nerozhodný 0:0. Držte nám palce v ďalších dvoch tretinách. 💪 📺  LIVE na RTVS 2 Foto: City-Press GmbH | Facebook
Hockey Slovakia - 🏆 Nemecký pohár: GER – SVK Po prvej tretine je stav zápasu nerozhodný 0:0. Držte nám palce v ďalších dvoch tretinách. 💪 📺 LIVE na RTVS 2 Foto: City-Press GmbH | Facebook

Nemecký pohár v hokeji 2018 | SPORTNET

Nemecký pohár 2018: Slovensko otvorilo skóre, ale napokon podľahlo  olympijskému tímu Ruska | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského  hokeja
Nemecký pohár 2018: Slovensko otvorilo skóre, ale napokon podľahlo olympijskému tímu Ruska | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Slováci zakončili Nemecký pohár víťazstvom: Košarišťan v premiére vychytal  čisté konto | Športky.sk
Slováci zakončili Nemecký pohár víťazstvom: Košarišťan v premiére vychytal čisté konto | Športky.sk

Číslo kvôli gólom nevymením. Dresom poteším brata, tvrdí Haščák -  Reprezentácia - Hokej - Športweb
Číslo kvôli gólom nevymením. Dresom poteším brata, tvrdí Haščák - Reprezentácia - Hokej - Športweb

Začína sa Nemecký pohár, slovenskí hokejisti obhajujú druhé miesto - SITA.sk

Zbabraná druhá tretina. Slováci tesne prehrali so Švajčiarskom -  Reprezentácia - Hokej - Športweb
Zbabraná druhá tretina. Slováci tesne prehrali so Švajčiarskom - Reprezentácia - Hokej - Športweb